Łukta-City 


login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".

28 Grudnia 2012, godz: 22:57

Ogłoszenia Gminnego Ośrodka Kulturykomentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gres

24 Grudnia 2012, godz: 09:33

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gres

16 Grudnia 2012, godz: 16:26

Stanisław Raginiak - kolędy


Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, i na prośbę samego autora zamieszczamy linki do kolęd, do których tekst napisał Stanisław Raginiak. Pierwsza z nich, "Kolęda grudzka", napisana została dla gminy w której poeta pracuje - Gruty.

Kolęda 1

Druga to "Kolęda dla matki", która już gościła na naszej stronie rok temu. Tekst do niej, a właściwie wiersz na podstawie której powstała, znajduje się na naszej stronie w dziale S.Raginiak / Wiersze.

Obie kolędy wykonuje Dorota Berent.

komentarze (2) autor: Gratulacje. Bardzo udane kompozycje pod każdym względem. Na uwagę zasługuje "hallelujah" tej samej wykonawczyni. Wesołych Świąt. dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

14 Grudnia 2012, godz: 18:25

Forum i system wiadomości


Na naszej stronie, Łukta-City, pojawiło się długo wyczekiwane forum! Jego funkcjonalność ogranicza się przede wszystkim do zakładania tematów oraz udzielania odpowiedzi na nie. Teraz każdy zalogowany użytkownik będzie mógł zapoczątkować dyskusje na dowolny temat. Z tego miejsca proszę o propozycje działów, które składać możecie w komentarzach od tego artykułu, gdyż dział założyć mogą jedynie moderatorzy.

Drugą nowością jest system wysyłania wiadomości prywatnych do wybranych użytkowników. Wysłać wiadomość można do każdego pod warunkiem, że zna się jego login/pseuonim jakim się posługuje na ŁC. Aby wysłać wiadomość należy się przede wszystkim zalogować i wejść w "mój profil". Tam wystarczy kliknąć link "Napisz wiadomość". Mam nadzieję, że system ten jest dosyć intuicyjny i nie potrzeba jakiejś instrukcji obsługi do niego :D

Jeśli pojawią się jakieś problemy w funkcjonowaniu forum czy też systemu wiadomości, prosze o poinformowanie.

komentarze (1) autor: Pożyjemy, zabaczymy, jak to jest z nowatorskimi rzeczami. Trzeba będzie spróbowac dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

13 Grudnia 2012, godz: 13:49

Fundusze EU.


Szanowni Państwo,
Uprzejmie zawiadamiamy, że w dniu 21.12.2012r. w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Łukcie odbędzie się dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacji Funduszy Europejskich. Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat dotacji unijnych zapraszamy w godzinach 8:30-13:30.

Adres siedziby:
Gminny Ośrodek Kultury w Łukcie ul. Kościelna 2B 14 -105 Łukta

Dodatkowe informacje można uzyskać w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, telefon: 89 521 93 86.

Serdecznie zapraszamy.


komentarze (1) autor: To może być ciekawe, na co można "brukselkę' skrobnąć. Udało się na piękny budynek GOK-u, może sie uda na coś innego. Tylko niestety trzeba mieć pomysł i wkład własny. dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

12 Grudnia 2012, godz: 10:46

Weź udział w konkursie MOJE MIASTO


Byłeś w Ostródzie? Weź udział w konkursie „MOJE MIASTO”
Napisz jedno słowo lub zdanie o Ostródzie
WWW.FACEBOOK.COM/ECKPASCAL


komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gres

9 Grudnia 2012, godz: 21:39

Wolontariusze, przybywajcie!Nadal poszukujemy osób, które chętnie pomogą w organizacji, zbiórce pieniędzy, tworzeniu dekoracji, zabezpieczeniu imprez oraz utrzymaniu porządku podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poszukujemy wolontariuszy, którzy wspomogą tę szlachetną inicjatywę. Dołącz do naszego zespołu składającego się z życzliwych, entuzjastycznych, energicznych i sympatycznych młodych ludzi! Nieś wraz z nami swoją bezinteresowną pomoc, tym którzy tego najbardziej potrzebują.

Kolejne organizacyjne spotkanie odbędzie się 21 grudnia 2012r. o godz.18:00 w GOKu w Łukcie.

Serdecznie zapraszamy,
Sztab WOŚP w Łukcie.


komentarze (5) gres: Aż dziwne, że na to nie wpadli, już legendarni AMERYKAŃSCY naukowcy :D dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

9 Grudnia 2012, godz: 14:21

7. kolejka Ligi Halowej!


 

 

Komunikat

     W związku z Halowym Turniejem Piłki Nożnej, który zostanie rozegrany 16 grudnia 2012 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łukcie informujemy, że 7. kolejka Halowej Piłki Nożnej Drużyn Czteroosobowych odbędzie się 14 grudnia (piątek). Początek rozgrywek o godz. 18.00.

Elżbieta Piotrak i Bogdan Purzycki


komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:malina edycja:malina

7 Grudnia 2012, godz: 15:27

Atrakcja podczas "Pierwszej Gwiazdki"


 

Kolejną atrakcją podczas "Pierwszej Gwiazdki" (16 grudnia o godz. 14.00) , dzięki Strażakom OSP Łukta, będzie podnośnik strażacki.
Wspinając się w górę zobaczymy panoramę całej Łukty! Skorzystanie ze sprzętu będzie za drobną opłatą, lecz cały dochód zostanie przeznaczony na kosztowną rehabilitację dla naszego Kolegi Czarka Kusiaka, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. 

*Warunkiem będzie pogoda, dlatego miejmy nadzieję, że zła aura nie przeszkodzi nam tego dnia.


komentarze (1) gres: Super! :D dodaj komentarz autor:malina edycja:malina

5 Grudnia 2012, godz: 18:09

Halowy Turniej Piłki Nożnej


 

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO

W ŁUKCIE 

 

 

ZAPISY DRUŻYN DO 15 grudnia 2012!

- uczestnikami turnieju mogą być osoby powyżej 15 roku życia,

- drużyna może składać się z 7 zawodników (gramy 3+bramkarz),

- wpisowe 50 zł,

- planowany termin turnieju 16.12.2012 r. godz. 9:00,

- zgłoszenia prosimy kierować pod nr tel.: 505 478 271.

- wstęp na halę 2 zł 

Pieniądze zebrane z wpisowego drużyn oraz ze wstępu na halę przekazane będą na kosztowną rehabilitację dla naszego Kolegi Czarka Kusiaka, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu.

UWAGA! W trakcie turnieju będzie możliwość strzyżenia włosów. Wszystkie zebrane środki finansowe zostaną przekazane na ten szczytny cel. 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gosiaq edycja:gosiaq

5 Grudnia 2012, godz: 11:23

Zagłosuj na Naszych przedszkolaków.


Dzień dobry Państwu

Za Waszym pośrednictwem chciałbym zaapelować do wszystkich sympatyków Łukty o wsparcie naszych najmłodszych mieszkańców, którzy startując w konkursie organizowanym przez producenta pasty do zębów walczą o główną nagrodę, czyli wyposażenie placu zabaw lub zestaw mebli przedszkolnych.Promując zdrowie i higienę możemy pomóc naszym najmłodszym.


PRACA PLASTYCZNA MALUSZKÓW Z PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W ŁUKCIE

Nasza pomoc nic nie kosztuje. Wystarczy wejść na podany adres:

http://www.akademia-aquafresh.pl/component/konkursy/przedszkola.html

wpisać nazwę miejscowości (ŁUKTA) oddać swój głos. Po oddaniu głosu na swój aders email otrzymujemy wiadomość z prośbą o potwierdzenie głosu. Klikamy i po sprawie. Konkurs trwa do 17 grudnia do godz. 10.00.
Frajda i poczucie spełnienia dobrego uczynku - gwarantowane.
Każdy głos się liczy. Codziennie każdy może oddać jeden głos.

Dziękuję

Adam Patoka


komentarze (4) pantera: namawiam głosujcie ja oddałem już tyle ile mogłem damy radę przecież jesteśmy najlepsi!!!!!!!!!!!!!! dodaj komentarz autor:gres

1 Grudnia 2012, godz: 14:51

Spotkanie WOŚP


Już 13 stycznia 2013r. wystartuje 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej  pod hasłem: Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

Jak co roku w naszej gminie również organizowany jest finał WOŚP-u dla potrzebujących dzieci (w tym roku również dla seniorów). Zapraszam Wszystkich, którzy chcą pomóc w zbiórce pięniędzy, na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 8 grudnia o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukcie.
Pomóc możecie np. poprzez przekazanie fantów na licytacje, przygotowanie posiłków (ciast) na kiermasz, a także organizując zbiórkę pieniędzy we własnej miejscowości. Oczywiście każda inna forma pomocy będzie dla nas wielkim wsparciem.
Liczymy na Was!

 

Przewodnicząca sztabu,
Paulina Malinowska


komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:malina edycja:gres

30 Listopada 2012, godz: 17:35

"Pierwsza Gwiazdka" dla Czarka


 ZAPROSZENIE

16.XII.2012 r. o godz. 15.00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Łukcie odbędzie się spotkanie przedświąteczne.

 

"Pierwsza Gwiazdka"

Celem planowanego spotkania jest uzyskanie finansowego wsparcia na rehabilitację dla naszego Kolegi, Sąsiada - Czarka Kusiaka, od urodzenia mieszkańca Łukty.

Czarek ma 24 lat, 19 października bieżącego roku uległ wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego doznał między innymi bardzo poważnego urazu głowy, przeszedł operację. Obecnie pozostaje w szpitalu na Oddziale intensywnej terapii. W wyniku tego urazu Czarek jest ograniczony ruchowo, wymagającym ciągłej rehabilitacji.

W tej chwili rehabilitowany jest prywatnie podczas pobytu w szpitalu i tego procesu nie można przerwać, to jest jedyna szansa na powrót do zdrowia. Wszystko wiąże się z dużymi kosztami, potrzebami finansowymi.

W przyszłości potrzebna będzie rehabilitacja w prywatnym ośrodku, lub przez prywatną osobę, NFZ tego nie zrefunduje. Rodzina musi zrobić to własnymi siłami, dlatego musimy pomóc i zapraszamy na wspólne spotkanie, kolędowanie planujemy:

- kiermasz ciast, pierogów, krokietów, bigosu itd.
- zabawę fantową,
- aukcje (choinek, jemioły, karnetów, stroików świątecznych i wiele innych ciekawych przedmiotów).

Wszystkie zebrane środki finansowe zostaną przekazane na rehabilitację dla Czarka.

Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie, liczymy na Państwa wsparcie.

Znajomi Rodziców Czarka


komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:malina edycja:malina

30 Listopada 2012, godz: 16:39

Ogłoszenia Gminnego Ośrodka Kultury


Serdecznie zapraszamy na:


Zajęcia teatralne

w każdy piątek
godz. 17:00 - dzieci do lat 13
godz. 18:00 - dzieci od lat 13


Taniec towarzyski

Piątek 7 grudnia
godz. 16:00 - 16:40 - dzieci do lat 8
godz. 16:50 - 18:00 - dzieci do lat 13
godz. 18:00 - 19:00 - powyżej 13 lat
godz. 19:00 - 20:00 - dorośli


Aerobik

środa 5 grudnia
godz. 17:00 - 18:00 -
I grupa
godz. 18:00 - 19.00
- II grupa

do Gminnego Ośrodka Kultury w Łukcie
ul. Kościelna 2b.


komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gres edycja:malina

28 Listopada 2012, godz: 16:40

Samsara Andrzejki/Sylwesterkomentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gres

                                      
                                      
                                   

 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski