Łukta-City 


login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".

24 Stycznia 2016, godz: 21:53

24. FINAŁ WIELKIEJ ORSKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY


10 stycznia ponownie zagrano głośno!! W Gminnym Ośrodku Kultury w Łukcie odbył się 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie trwało przez trzy dni. W piątek odbył się bal dla dzieci pod nazwą "W krainie wyobraźni". Wolontariuszki przez 2 godziny zabawiały dzieci i prowadziły konkursy. Każde dziecko otrzymało słodki upominek. Dodatkową atrakcją była możliwość zakupienia maski wykonane przez wolontariuszy.

W sobotę 9 stycznia odbył się Turniej Piłki Nożnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Mierzymy wysoko! Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn: KMZ, Ględy, Baja Bongo, Pogromcy Butelek oraz Warmiak. Puchar, który zasponsorowała Pani Marta Drozdowska (bardzo dziękujemy) wygrał zespół Ględy, wygrywając w finale z KMZ. Królem strzelców WOŚP został Artemniak Sławomir (KMZ). Gorąco dziękujemy za pomoc Panu Bogdanowi Purzyckiemu oraz Panu Krzysztofowi Florkowskiemu.

Niedzielny wydarzenie rozpoczęło się już rano! Od 10.00 ruszył kiermasz ciast. Natomiast o 16.00 wystartował Finał WOŚP. W sali kinowej odbywała się część artystyczna, której towarzyszyła tradycyjna licytacja rzeczy. Na początku na scenie wystąpił chór Konsonans z Tomaszkowa pod przewodnictwem Pani Natalii Kaczmarczik, BTB Crew - grupa taneczna z Olsztyna, Żeński Chór Kameralny GOK Łukta, Duet wokalno-gitarowy Gosia&Romek, Failies Dance - disco polo z Ostródy oraz gwiazda wieczoru SEMEN.