Łukta-City 


login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".29 Listopada 2014, godz: 09:23

I sesja rady gminy


Za nami pierwsza sesja rady gminy w nowym, odświeżonym składzie. Sesja miała miejsce w Zespole Szkolno - Przedszkolny w Łukcie im. Żołnierzy Niezłomnych na sali rehabilitacyjno - sportowej od godz. 1600 dnia 28 listopada 2014 r. Oprócz członków rady oraz sołtysów, obecni byli również przedstawiciele jednostek organizacyjnych, dwójka radnych do rady powiadu pani Wanda Łaszkowska oraz pan Wojciech Paliński, a także pracownicy gminy.

Na pierwszym posiedzeniu pod przewodnictwem najstarszego z radnych Wacława Gancewskiego, po wysłuchaniu hymnu narodowego, nowo wybrani radni oraz wójt Robert Bronisław Malinowski złożyli uroczyste ślubowanie. W głosowaniu na przewodniczącą rady gminy wybrana została pani Marta Drozdowska.

Na sesji obecny był kończący swoją kadencję pan Jan Leonowicz. Odebrał on serdeczne i zasłużone podziękowania za 24 i pół roku służby na stanowisku wójta Gminy Łukta. Otrzymał on również specjalne gratulacje od mieszkańców gminy Łukta, które wręczył mu pan Robert Malinowski. Natomiast pan Jan Leonowicz oficjalnie pogratulował radnym oraz swojemy następcy ogromnego sukcesu i wyraził głęboką wiarę, że rada i wójt w takim składzie udźwigną ogromną odpowiedzialność jaką jest objęcie danych stanowisk. Wszytko odbyło się w serdecznej, oraz miejscami wzruszającej, atmosferze. W czasie przerwy wszyscy zebrani, po zaproszeniu nowego wójta, udali się na obiad do szkolnej stołówki.

My ze swojej strony życzymy, aby nowo wybrani godnie i słusznie rządzili naszym mały regionem.

zdjęcia z sesji


autor:gres edycja:gres wyświetleń: 1971

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!


komentarze:


status: UŻYTKOWNIK wytrawny +

22 Grudnia 2014, godz: 17:10

+ 0 - 0

"Po czynach ich poznacie"..


 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski