Łukta-City 


login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".18 Grudnia 2014, godz: 16:44

Szlachetna Paczka


Szlachetna Paczka

          Serdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy chętnie przyłączyli się do akcji Szlachetnej Paczki. Razem sprawiliśmy, że wybrana rodzina w tym roku będzie miała lepsze święta Bożego Narodzenia. Paczki zostały przekazane dla rodziny 13 grudnia bieżącego roku przez wolontariuszy. W rodzinie jest 5-cioro dzieci, którym w oczach pojawiły się iskierki radości na widok Naszych prezentów, co było widokiem bezcennym. Udało się spełnić marzenia wszystkich dzieci z tej rodziny. Dziewczynki marzyły o różowej sukience, wózku i lalce a chłopcy o samochodach na pilota i klockach.

          Udało się uzbierać 1100 zł, za co zakupiono łóżeczko piętrowe dla chłopców w cenie 824 zł wraz z przesyłką. Przekazaliśmy odkurzacz w idealnym stanie od jednego z darczyńców, za co jeszcze raz ogromnie dziękuję. Za pozostałą kwotę zakupiono 2 pary bucików na zimę dla chłopców w cenie łącznej 84 zł oraz samochód na pilota w cenie 50 zł. Jeden z darczyńców dokupił z własnych środków jeszcze jeden samochód na pilota dla drugiego chłopca. Ponadto dokupiliśmy komplet worków do odkurzacza w cenie 60 zł, baterie do zabawek za kwotę 20 zł. Za kwotę 62 zł kupiono pampersy i mleko oraz akcesoria dla niemowlaka. Darczyńcy ofiarowali również żywność, słodycze, chemię, kosmetyki pielęgnacyjne i ubranka dla dzieci, zabawki, artykuły papierowe i świąteczne a przede wszystkim ofiarowali swoje serce. Uzbieraliśmy dużo rzeczy podwójnych typu fotelik samochodowy bądź zabawki, które przekazaliśmy wolontariuszom, aby mogli ofiarować innym rodzinom, które nie miały zbyt dużo podarunków. Dziękuję również za nieocenioną pomoc przy pakowaniu paczek. Nie wymieniam darczyńców z imienia i nazwiska, ponieważ postanowili zostać anonimowi.

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Słowa Jana Pawła II

Dziękuję za dobre serca.
Ilona Grabowskaautor:gres edycja:gres wyświetleń: 1240

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!


komentarze:

Artykuł nie został jeszcze skomentowany.

 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski