Łukta-City 


login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".14 Stycznia 2015, godz: 12:07

WOŚP 2015 - podsumowanie


Po raz kolejny zagrano głośno w Łukcie! 11 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukcie odbył się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab składał się z 14 wolontariuszy, pod przewodnictwem Szefowej Sztabu Pauliny Malinowskiej. Podczas WOŚP-u zorganizowany został bal przebierańców dla dzieci w szkole w Łukcie. W sobotę odbył się maraton Zumby, prowadzony przez dwóch świetnych instruktorów z Olsztyna Michała Młyńskiego i Gosię Obałek. 10 stycznia o 10.00 w GOK-u odbył się turniej gier komputerowych „Gramy z WOŚP o życie” FIFA 2015. Pierwsze miejsce zajął Jacek Zbierowski, II miejsce Mariusz Kruk oraz III miejsce Konrad Morenc. Podczas  Halowej Ligi Piłki Nożnej, cały koszt niedzielnej kolejki przekazany został na konto WOŚP. W niedzielę od rana była prowadzona sprzedaż ciast. Sam Finał rozpoczął się od godziny 16.00. Na scenie GOK-u mogliśmy obejrzeć koncerty dzieci uczestniczących na zajęcia muzyczne w GOK-u, pokaz tańca zespołu „Małolaty” z Morąga, pokaz Ostródzkiego Klubu Kyokushin Karate - sekcja z Łukty, pokaz tańca towarzyskiego Dominika Maruszak i Aleksander Malinowski oraz koncert Mniejszości Niemieckiej z Ostródy. Gwiazdą Finału był zespół Lonely Tree Soundsystem, grający muzykę reggae. W tym roku Sztab w Łukcie zebrał kwotę: 6.235,83 zł, które w całości zostało przekazane na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla porównania w zeszłym roku zebrano 4.671,18 zł.

Wolontariusze: Izabela Bereda, Justyna Dzieniszewska, Natalia Flohr, Patrycja Grotkowska, Joanna Kubicka, Paweł Kur, Patrycja Malinowska, Dominika Malinowska, Grzegorz Malinowski, Alicja Mossakowska, Joanna Sulley, Małgorzata Tońska, Aleksandra Urbańska

Sponsorzy oraz osoby, które wspomogły to wydarzenie: Justyna Raginiak, Wioletta Więch, Anna Szymańska, Monika Rochalska, Stowarzyszenie „Kraina Drwęcy i Pasłęki”, Julia Balcewicz, Urząd Gminy Łukta, Elżbieta Piotrak, Stowarzyszenie „Razem dla naszych dzieci”, Katarzyna Żurawska, Ryszard Gradowski z dziećmi z GOK-u, Zenon Reginis, Pensjonat Karmuszka, Hotel Masuria, Auto-Serwis w Łukcie, Kwiaciarnia Stokrotka z Morąga, Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Żołnierzy Niezłomnych w Łukcie, OSP Łukta, Policja, Sklep osiedlowy PC MANIAK Marcin Cott, Sklep Ramoty, Sekretarz Jolanta Górecka, Ewa Leończak, Marianna Szczotka, Zofia Żurawska, Anna Lewandowska, Dorota Urbańska, Danuta Homza, Agnieszka Kundzicz, Bożena Mossakowska, Małgorzata Polucha, Mariola Kur, Edward i Eugenia Dzieniszewscy, Milena Szostak, Świetlica w Ramotach, Maria i Tadeusz Malinowscy.

Zdjęcia z imprezyautor:gres edycja:malina wyświetleń: 1448

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!


komentarze:

Artykuł nie został jeszcze skomentowany.

 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski