Łukta-City 


login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".26 Marca 2015, godz: 21:41

Reprezentacja Sztabu w Łukcie w Pałacu Prezydenckim


Dnia 25 marca 2015 o godz. 13 w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Parą Prezydencką na zaproszenie głowy państwa. Na zebraniu oczywiście nie mogło zabraknąć Prezesa fundacji WOŚP Jurka Owsiaka. 


Ze 120 tysięcy wolontariuszy do Pałacu przyjechali przedstawiciele sztabów. Zebrało się ponad 200 osób. Zaproszenia dostali Szefowie Sztabów z danych miejscowości. Nasz Sztab oraz Instytucję, w której działa reprezentowały Izabela Bereda i Paulina Malinowska. Zebranie w Warszawie było formą podsumowania 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas kótrego zebrano ponad 53 miliony złotych. Bronisław Komorowski dziękował nie tylko pracownikom fundacji i wolontariuszom, ale także Polakom, którzy wrzucali pieniądze do puszek.


Spotkanie rozpoczął Jurek Owsiak, który przekonywał, że to właśnie tacy ludzie, jak wolontariusze WOŚP budują nową Polskę, "bez focha" i "która ma uśmiech". Dodał, że "podstawą bycia ze sobą jest zaufanie, a jeżeli coś budujemy na zaufaniu, możemy czuć się bezpiecznie. Widzę, ilu ludzi ma w sobie energię, chce coś zrobić i wziąć na siebie odpowiedzialność".

Para prezydencka dostała od niego koszulki: prezydent z napisem "Wojnie Nie", a prezydentowa "Miłość, Szacunek".


Następnie przemówił sam prezydent Bronisław Komorowski. Z jego ust mogliśmy (wolontariusze) usłyszeć: "Myślę, że macie ogromną satysfakcję, że reprezentujecie i zasługujecie jednocześnie na ogrom polskich, dobrych, radosnych uczuć" oraz podziękował za "pracę, entuzjam, radość i umiejętność pracowania dla innych".


Po oficjalnym spotkaniu wszyscy zostali zaproszeni na obiad oraz deser, kawę i herbatę.

Cieszymy się, że mogłyśmy wziąć udział w tym wydarzeniu i reprezentować nasz Sztab. Chciałyśmy pokazać, że w Łukcie co roku jest głośno i wesoło podczas finału!

FOTORELACJA


 


autor:malina edycja:malina wyświetleń: 1184

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!


komentarze:


status: ADMINISTRATOR

28 Marca 2015, godz: 08:55

+ 0 - 0

Super dziewczyny!status: UŻYTKOWNIK wytrawny

28 Marca 2015, godz: 21:41

+ 0 - 0

Gratulacje dla Szanownych Pań!!


 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski