Łukta-City 


login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".10 Grudnia 2011, godz: 16:43

Nowa strona Łukta-City


 

Co nowego?

1. Wygląd (layout) strony.

2. Rozmieszczenie elementów strony.

3. Podgląd zalogowanych użytkowników (okienko "Odwiedziło nas"). Jeśli, któryś z zalogowanych użytkowników jest online pojawia się informacja w postaci jego loginu.

4. "Mój profil" - podglądanie statystyk użytkowników. Dane użytkownika możemy sprawdzić po naciśnięciu jego loginu np. w komentarzach. Tak samo możemy sprawdzić swoje statystyki po przez kliknięcie "mój profil" w menu logowania.

5. "Ostatnio dodane..." Mamy teraz podgląd do ostatnio dodanych informacji, komentarzy, zdjęć oraz filmów. Ten "skrót" pozwoli Wam na szybsze odnajdywanie najnowszych lub ostatnio skomentowanych wiadomości.

6. Zniknął dział OSP! Właściwie od dłuższego czasu nic w tym dziale się specjalnego nie działo, dlatego nie było więszego sensu "podtrzymywanie" go na siłę.

7. Zniknął dział Ploty?! - nieee... Jest, choć pod inną nazwą. Teraz to dumnie prezentujący się dział "Dyskusje" :)

8. Przybył nowy dział! - S. Raginiak. Postanowiliśmy Panu Raginiakowi podarować osobną zakładkę. Teraz entuzjaści tego pisarza będą mogli szybciej dotrzeć do zamieszczonych na Łukta-City wierszy, bądź cyklu refleksji "Gdy myślę...Łukta". Dodam ze swojej strony: S. Raginiak zmienił swoją stronę internetową. Adres znajdziecie  oczywiście w zakładce "S. Raginiak".

9. Zniknęły zdjęcia! - choć nie do końca... nowy mechanizm dodawania i przechowywania zdjęć wymusił usunięcie wszystkich folderów z galerii. Zdjęcia natomiast nie zostały bezpowrotnie skasowane. Informujemy, że w miarę naszych możliwości będziemy na bierząco odtwarzać naszą galerię. Niestety, gorzej będzie z komentarzami do zdjęć.

10. W zakładce Sport->Tabela Ligi znaleźć możecie archiwum zarówno ligi halowej jak i "orlikowej".

To chyba wszystko...

Pozostaje nam, moderatorom,  jeszcze wiele kosmetycznej pracy np. dostosowanie artykułów do nowego rozmiaru okna.

Jeśli zobaczycie jakieś błędy w działaniu strony lub macie jakieś sugestie, proszę, zgłaszajcie je w komentarzach do tego artykułu.

Pozdrawiam,

administrator wraz z moją dzielną załogą!


autor:gres edycja:gres wyświetleń: 2052

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!


komentarze:

Artykuł nie został jeszcze skomentowany.

 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski