Łukta-City 


login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".12 Lutego 2012, godz: 17:14

Pokażmy mieszkańcom Naszej gminy "jak to kiedyś było".


Jeśli masz w posiadaniu stare zdjęcia z Łukty (i okolic), przedstawiające znane miejsca, upamiętniające ważne wydarzenia lub nawet zdjęcia klasowe, prześlij je nam na e-maila lukta-city@wp.pl (w postaci skanów). Jeśli nie masz w posiadaniu skanera, sfotografuj zdjęcia cyfrowym aparatem fotograficznym (im lepsza jakość tym lepiej).

O ile to możliwe, zdjęcia powinny posiadać opis (w razie wątpliwości co przedstawiają - choć nie jest to konieczne). Zdjęcia umieszczone na naszej stronie będą podpisane tj. z czyjego albumu pochodzą lub kto je nadesłał. Właściciel fotografii może oczywiście zachować anonimowość jeśli sobie tego zażyczy.


Istnieje również możliwość spotkania się z jednym z naszych moderatorów w celu przekazania zdjęcia. Ze swojej strony zapewniamy szybkie skanowanie i zwrócenie zdjęć w nienaruszonym stanie właścicielowi.
kontakt: lukta-city@wp.pl

Przeszukaj swoje stare archiwa i przyłącz się do powstania największej galerii zdjęć dawnej Łukty. Pokażmy młodym mieszkońcom Naszej gminy i przypomnijmy starszym "jak to kiedyś było".


autor:gres edycja:gres wyświetleń: 2161

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!


komentarze:


status: UŻYTKOWNIK wytrawny +

12 Lutego 2012, godz: 19:18

+ 0 - 0

Ocalmy naszą przeszłość od zapomnienia, szczególnie w momencie kiedy jeszcze żyją mieszkańcy pamiętający co zdjęcia przedstawiają. Dajcie szansę, żeby również inni cieszyli się Waszą przeszłością. Marzy mi się wydanie albumu z tego typu zdjęciami. Niektóre gminy współfinansują tego typu projekty ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013, działanie 413 "Wdrażanie lokalnych Strategii rozwoju"


 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski