Łukta-City 


login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".15 Lutego 2012, godz: 11:39

Konkurs 5!


To już koniec tej serii konkursów historycznych. Zwycięzcy ogłoszeni, nagrody rozdane (lub są w trakcie dostarczania). Dla tych, którzy nie zdążyli wziąć udziału w konkursach lub za nimi nie przepadają, a bardzo chcą zdobyć książkę "Łukta 1945-1970" informuję: książki można nabyć u Katarzyny Miszczuk przy ul. Ostródzkiej 10.

 

Weź udział w konkursie! Do wygrania książka Mariana Jaworskiego "Łukta 1945-1970". Żeby ją zdobyć wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe związane ze zdjęciem poniżej:

Pytanie brzmi:
"Jaka instytucja mieściła się w budynku przedstawionym
na zdjęciu
 ?"

Konkurs zakończony.

Zwycięzca: Jolanta Szyłejko
Gratulujemy.

prawidłowa odpowiedź: przedszkole.

Odpowiedź proszę wysyłać e-mailowo na adres lukta-city@wp.pl. W tytułe wiadomości należy umieścić "Konkurs 4". Uwaga, nagrodę otrzyma osoba, która jako pierwsza nadeśle prawidłową odpowiedź! To już ostatni konkurs w tej serii. Dlatego nie zwlekaj! Zwycięzcę ogłosimy w treści tej wiadomości! W treści podaj swój pseudonim z Łukta-City lub imię i nazwisko, które potrzebne są do ogłoszenia zwycięzcy.

Zwycięzca uzyska instrukcje e-mailowo, jak odebrać nagrodę.
Konkurs realizowany dzięki Marianowi Jaworskiemu


autor:gres edycja:gres wyświetleń: 2421

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!


komentarze:


status: UŻYTKOWNIK nieprzeciętny

15 Lutego 2012, godz: 20:23

+ 0 - 0

Budynek należał do Fryderyka Kempskiego. Po 1945 zamieszkał w nim Jan Wrochna. W październiku 1949 roku gmina wystąpiła do Powiatowej Rady Narodowej w Ostródzie o przekazanie go na przedszkolestatus: UŻYTKOWNIK nieprzeciętny

16 Lutego 2012, godz: 08:49

+ 0 - 0

pozostało jeszcze allegro


 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski