Łukta-City 


login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".18 Marca 2012, godz: 11:13

"Babskie awantury"


       W minioną sobotę (17 marca 2012r.) po raz kolejny mogliśmy obejrzeć przedstawienie młodzieży szkolnej pt. "Babskie awantury" wystawione z okazji Dnia Kobiet. Autor oraz reżyser sztuki, Pan Maciej Maniewski, oraz jego podopieczni z koła teatralnego ponownie stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali nam wyjątkowy i pełen profesjonalizmu spektakl. Podczas występu zaistniały drobne problemy techniczne, które nie dość, że dostarczyły większych emocji to również pokazały wyjątkowe przygotowanie aktorów oraz ich umiejętność improwizacji. Całe wydarzenie miało miejsce na sali rehabilitacyjno-sportowej w szkole w Łukcie.

      "Babskie Awantury" to sztuka, przy której mogliśmy naprawdę szczerze się pośmiać, a nawet i pośpiewać :)

       Przedstawienie cieszyło się ogromnym zainteresowanie, co widać było po sali zapełnionej po brzegi. Ludzie obecni w ten sobotni wieczór naprawdę świetnie się bawili.

       Dla tych, którzy nie mogli obejrzeć; informacja: sztuka będzie wystawiona po raz kolejny 24 marca (sobota) o godz. 19.00. Naprawdę gorąco zachęcamy do obejrzenia tej świetnej i pełnej humoru sztuki.

Zapraszam do galerii zdjęć


autor:malina edycja:malina wyświetleń: 2281

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!


komentarze:


status: UŻYTKOWNIK dobry

18 Marca 2012, godz: 21:09

+ 1 - 0

jak jest zapotrzebowanie na "rozwój kulturalny" to powinni raz w miesiącu min. jakąś sztukę przedstawiać, do tego bilety płatne..., młodzi aktorzy i ich mistrz by coś tam zarabiali i by mieli na rekwizyty, stroje itp.status: UŻYTKOWNIK wytrawny

22 Marca 2012, godz: 22:20

+ 0 - 0

Jest reżyser i zarazem autor sztuki, są aktorzy, jest zadowolona widownia, będzie niedługo scena w nowo budowanym Domu Kultury. Czyli będzie teatr.


 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski