Łukta-City 


login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".4 Czerwca 2013, godz: 20:24

"Żyj smacznie i zdrowo"Szanowni Państwo,

uczniowie z klasy 2a z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łukcie wygrali zestawy kulinarne w konkursie w ramach programu edukacyjnego „Żyj smacznie i zdrowo”. W związku z tym, chcielibyśmy zaprosić Państwa na uroczyste wręczenie nagrody. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zaszczycą nas Państwo swoją obecnością.

Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2013 r. o godzinie 10:00 w szkole przy ul. Warszawskiej 17. W trakcie wydarzenia poza lekcją z udziałem dietetyka, uczniowie wezmą udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez gwiazdę You Can Dance.

Konkurs był częścią programu edukacyjnego „Żyj smacznie i zdrowo”, którego głównym celem jest nauka młodzieży zasad prawidłowego i zdrowego odżywiania. Łącznie w III edycji akcji wzięło udział prawie 99 000 gimnazjalistów, co daje łącznie ponad 27% gimnazjów w Polsce.

Od 6 maja do 26 czerwca 2013 r. organizatorzy programu edukacyjnego „Żyj smacznie i zdrowo” odwiedzą 60 gimnazjów z całej Polski, nagrodzonych w konkursie. Więcej informacji na temat programu można znaleźć na www.zyjsmacznieizdrowo.pl i na www.facebook.com/zyjsmacznieizdrowo.

Mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością. W przypadku pytań dotyczących wydarzenia, uprzejmie proszę o kontakt.

Z wyrazami szacunku
Justyna Jankowska
j.jankowska@synertime.pl
Zespół programu edukacyjnego "Żyj smacznie i zdrowo"
tel.: 607 304 120


autor:gres edycja:gres wyświetleń: 1902

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!


komentarze:

Artykuł nie został jeszcze skomentowany.

 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski