Łukta-City 


login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".3 Września 2013, godz: 10:35

Klub młodzieżowy "Wyzwanie" zaprasza!


Masz ochotę aktywnie spędzić czas? Organizować imprezy, wydarzenia sportowe czy kulturalne? A może chcesz coś zmienić w naszym środowisku?
Klub Młodzieżowy "Wyzwanie" zaprasza!


Celem Klubu jest umożliwienie młodzieży z Gminy Łukta realizowania jak najszerszego zakresu działań związanych z kulturą, edukacją, wolontariatem. Klub zrzesza aktywnych młodych ludzi w wieku od 14 do 30 lat którzy poprzez swoje działania dążyć będą do promowania pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci, młodzieży i dorosłych oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu.

Zależy Nam szczególnie na pogłębianie wiedzy, rozwijaniu zainteresowań i umiejętności w zakresie szeroko pojętej animacji społeczno-kulturalnej, rozwijaniu i kształtowaniu życia kulturowego wśród mieszkańców Gminy Łukta, prowadzeniu w ramach i pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w Łukcie projektów w celu wyrobienia samodzielności poznawczej, promowaniu Gminy Łukta, rrozwijanie umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych członków Klubu Młodzieżowego,zdobywaniu umiejętności praktycznych z zakresu animacji społeczno-kulturalnej,
nawiązywaniu współpracy z innymi organizacjami, kołami naukowymi i Klubami Młodzieżowymi, ośrodkami zajmującymi się pokrewną problematyką,działalności na rzecz środowiska lokalnego.


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony/fanpage : KLUB MŁODZIEŻOWY "WYZWANIE"


autor:malina edycja:malina wyświetleń: 1817

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!


komentarze:

Artykuł nie został jeszcze skomentowany.

 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski