Łukta-City 


login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".17 Listopada 2010, godz: 20:00

To już niedługo!


 

ŁuktaCity przypomina...

 

21 listopada 2010r. (niedziela) odbędą się wybory samorządowe VI kadencji, w których wybierzemy 15 radnych i wójta. II tura wyborów w przypadku dogrywki na stanowisko wójta odbędzie się 5 grudnia 2010r. 

 

Jeśli chcesz aby w naszej gminie zaszły zmiany, lub może podoba Ci się obecna władza, nie czekaj, aż inni zagłosują za Ciebie. Weź sprawę w swoje ręce i przyjdź na wybory. Zrób to dla siebie. Zaglosuj! Od Twojego głosu zależeć będzie przyszłość naszej gminy! Następna taka szansa trafi Ci się dopiero za 4 lata!
autor:gres edycja:gres wyświetleń: 2184

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!


komentarze:


status: GOŚĆ

20 Listopada 2010, godz: 19:01

+ 0 - 0

czas na zmiany powiedzmy p.Leonowiczowi do widzeniastatus: GOŚĆ

20 Listopada 2010, godz: 20:30

+ 0 - 0

Do endriu:
Chcesz zmiany ... fajnie każdy z nas jej chce...
Obywatele jutro jest ważny dzień dla każdego z Nas idąc oddać swój głos zastanówmy się jakich zmian oczekujemy...
Mamy jeden głos którego użyjmy rozważnie nie ze względu że nie lubimy pana L. spójrzmy ile on zrobił dla Nas !!!
Wierzę że każdy to przemyśli i słusznie zagłosuje.status: GOŚĆ

21 Listopada 2010, godz: 09:41

+ 0 - 0

do majka z Łukty a co ten nasz wójt zrobił przez tyle kadencji w porównaniu z innymi gminami NICstatus: GOŚĆ

21 Listopada 2010, godz: 13:22

+ 0 - 1

-

A co endriu zrobił dla gminy? hmmm?status: UŻYTKOWNIK przeciętny

21 Listopada 2010, godz: 15:48

+ 0 - 0

Endriu nie jest wójtem żeby go rozliczać co on zrobił dla gminy a wójta należ rozliczać co robi.status: GOŚĆ

21 Listopada 2010, godz: 17:04

+ 0 - 0

nie jestem wójtem a dla społeczeństwa trochę zrobiłem w naszej gminie a p.LEONOWICZ obiecał coś dla Łukty i naszego bezpieczeństwa i zamiast w Łukcie będzie we Florczakach a to tylko jeden powód a jest cała masa starczy tego ściemniania przez 20 lat nie zrobił nic dla nas,młodzieży głupoty do głowy przychodzą bo dom kultury wójt buduje od 1990roku i do teraz tylko plac zielskiem porasta a to co jest zrobione to nie jest jego zasługa chyba że droga na jednym osiedlu w Łukcie żeby nie którzy mieli lepszy dojazd i każdy wie o kim mowa a jest tego więcejstatus: GOŚĆ

21 Listopada 2010, godz: 19:45

+ 0 - 0

Endriu bajeczki pisać pod pseudonimem każdy potrafi. Ciekawe co takiego zrobiłeś ?? Chyba tylko przy sobie!! :D :D :D
Jak byś nie wiedział to florczaki też należą do naszej gminy i tak samo mają prawo na bezpieczeństwo(bo to chyba o to Ci chodzi, bo Twojego bełkotu nie da się inaczej zrozumieć)
A to że masz nawą hydrofornie, a to że cały czas są robione drogi, płacimy wcale nieduże podatki... to że dzieci i młodzież mają szkołę i przedszkole to uważasz że niby czyja to jest zasługa ??? No wybacz ale raczej nie Twoja!!!
Jesteś mało poinformowany bo plac zabaw to zasługa funduszu sołeckiego(DZIĘKI WÓJTOWI MAMY TAKI) a skoro Ci przeszkadzają chwasty to haczkę w łapki i daj dobry przykład dla mieszkańców!!!! albo napisz petycję do ZGK bo to oni powinni się zająć porządkiem!!!status: GOŚĆ

21 Listopada 2010, godz: 21:22

+ 0 - 0

Majka:) trochę racji to ty masz, ale endriu chyba więcej. A robienie koło siebie też nie jest bez znaczenia. Bo patrząc na niektóre posesje to chyba nie dla wszystkich jest takie oczywiste. Co do urzędu wójta mam większe oczekiwania niż wynika z promocyjnej ulotki Leonowicza. Ta ulotka to jest jak gazetka z Biedronki. Dużo literek tylko korzyści niewiele. To już nie te standarty. Bo kiedyś to wzorowym pracownikiem był ten, kto trzeźwy przychodził do pracy. Ale ktoś nieoczekiwanie podniósł poprzeczkę wyżej. A mnie osobiście sukces w postaci lampy ulicznej nie przekonuje. Skoro wszystkie rzeczy zrobione to są sukcesy, to gdzie są obowiązki? Chyba,że ci te lampy wystarczą, bo mi nie.status: GOŚĆ

21 Listopada 2010, godz: 22:20

+ 0 - 0

Zgadzam się z Majką. Co niektórzy nie mają pojęcia o tym co piszą, a pchają się do krytyki.status: GOŚĆ

22 Listopada 2010, godz: 20:03

+ 0 - 0

to że drogi są robione to nie jest zasługa wójta plac zabaw też nie jest jego zasługą jesteś trochę niedoinformowana Majko niech jeszcze powiesi kilka kamer to i policja będzie robiła to samo co on NIC a jeszcze co do dróg to jak wygląda ulica ostródzka i warmińska dwie główne ulice Łukty nie wspomnę już o drodze do szkoły słów brakuje 20 lat obietnic i robienia z nas idiotów a teraz jeszcze 4kolejne. Jedynie co potrafi dobrze gadać i zamydlać nam oczy .


 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski