Łukta-City 


login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".

Pomoc

Aktywność
Kontakt
Mój profil
Współpraca
Zmiana hasła

Aktywność
"Aktywność" jest dodatkiem, który powiadamia zalogowanego użytkownika o zdarzeniach w serwisie, do których zaliczają się:
- ocena wypowiedzi użytkownika,
- zamieszczenie komentarza.
Oczywiście w przypadku komentarza, powiadomienie wystąpi tylko, gdy inny użytkownik zamieści swoją wypowiedź do artykułu/zdjęcia/filmu, do którego wcześniej komentarz dodał zalogowany użytkownik.
Opcja staje się aktywna tylko w przypadku zaistnienia powyższych zdarzeń.

Kontakt
Jedyną formą kontaktu z redakcją, administratorem oraz moderatorami Łukta-City jest poczta elektroniczna e-mail: lukta-city@wp.pl. Na stronie Łukta-City w zakładce "Kontakt", znajduje się formularz kontaktowy, dzięki któremu można wysłać wiadomość e-mail bezpośrednio z serwisu. Aby otrzymać wiadomość zwrotną, wymagane jest podanie własnego adresu e-mail.
Wszelkie informacje, pomysły, sugestie (także odnośnie funkcjonowania serwisu) prosimy kierować pod wskazany adres.

Mój profil
Opcja "mój profil" przenosi zalogowanego użytkownika na podstronę "Karta Profilu Użytkownika" dotyczącą jego działalności w serwisie. Zamieszczone tam informacje dotyczą podstawowych danych tj.:
- statusu,
- daty ostaniego logowania,
- płci.
(Karta Profilu Użytkownika będzie w przyszłości rozwijana)
Dodatkowymi informacjami są proste dane statystyczne dotyczące, w przypadku użytkownika: komentarzy oraz, w przypadku moderatora: dodanych artykułów, zdjęć i filmów.

Współpraca
Łukta-City chętnie podejmie współpracę z jednostkami organizacyjnymi, a także z osobami prywatnymi z gminy Łukta (i nie tylko), którym nie jest obojętny los jej mieszkańców. Wymagane są oczywiście zaangażowanie, determinacja oraz konsekwentność. Ze swojej strony proponujemy publikację informacji, śmiałe działania, w tym systematyczność i fachowość. Jesteśmy otwarci na ciekawe oraz innowacyjne propozycje.
Kontakt: lukta-city@wp.pl

Zmiana hasła
Użytkownik chcąc zmienić swoje dotychczasowe hasło, powinien w formularzu zmiany hasła wprowadzić poprawnie stare hasło, w celu weryfikacji, oraz dwukrotnie wprowadzić hasło nowe. Po kliknięciu w przycisk "Zmień", nowe hasło zostanie zatwierdzone. Od tej pory użytkownik będzie mógł się zalogować używając już nowego hasła.

 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski