login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".

5 Grudnia 2010, godz: 20:17

Halowa Liga Piłki Nożnej


Skład imienny drużyn

biorących udział w rozgrywkach

Halowej Ligi Piłki Nożnej Drużyn Czteroosobowych

w sezonie 2010/2011

 

 

Drużyny (alfabetycznie)

 

Lp. Drużyna
1 AMNESIA
2 BARTBO
3  BEZIMIENNI ZNIKĄD
4 DŻOJS BOYS
5  FLORYDA
6 GANANCIA
7 GREEN TEAM
8 KMZ KABAJASHI
9 KONKRET TEAM
10  MONAR MOSTKOWO
11 PROSPER
12 PRS
13 ZBIERANINA


        

Drużyna: PROSPER

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Kowalski Andrzej

2

Krupiński Andrzej

 

3

Kowalski Ariel

 

4

Kowalski Arkadiusz

 

5

Kowalski Krzysztof

 

6

Nadolny Mariusz

 

7

Czapliński Tomasz

 

8

Pierza Rafał

 

9

Szczukowski Rafał

 

        

          

Drużyna: AMNESIA

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Toński Tomasz 

2

Brdak Marcin

3

Makowski Paweł

4

Kruk Mariusz

5

Góralski Łukasz

6

Pyrzanowski Rafał

7

Maetzing Michał

8

Otręba Ariel

 

 

Drużyna: FLORYDA

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Bączaj  Michał        

2

Bączaj Ryszard

3

Łukaszewski Marcin

4

Młodziejewski Marcin

5

Drozdowski Remigiusz

6

Safaryn Jakub

7

Sakowicz Kamil

8

Langowski Krzysztof

9

Płatek Marcin

10

Kasprzyk Łukasz

 

   

          

 

Drużyna:  PRS

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Warzyński Bartłomiej

2

Malinowski Maciej

3

Malinowski Marek

4

Malinowski Piotr

5

Warzyński Marcin

6

Kotyrba Daniel

7

Brdak Michał

8

Szostak Michał

9

Samociuk Krzysztof

10

Podralski Marek

 

 

.

 

Drużyna: KMZ KABAJASHI

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Florkowski Krzysztof

2

Artemniak Sławomir

3

Dmochewicz Karol

4

Kaczówka Robert

5

Kur Michał

6

Langowski Paweł

7

Piotrak Mateusz

8

Ziemianek Tomasz

        

          

 

Drużyna: GREEN TEAM

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Choduń Przemysław

2

Zaborowski Marcin

3

Puch Damian

4

Puch Zbigniew

5

Palmowski Dawid

6

Rusinkowski Sebastian

7

Gędzior Arkadiusz

8

Choduń Tomasz

9

Michalski Mateusz

10

Rusinkowski Mateusz

 

        

          .

 

Drużyna: MONAR MOSTKOWO

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Głażewski Łukasz

2

Skirca Marcin      

3

Skirca Paweł

4

Bulkowski Jerzy

5

Matusiak Łukasz

6

Rawski Robert

7

Jeziorski Mateusz

8

Kowalski Dawid

9

Chudzik Łukasz

        

          

 

Drużyna: BEZIMIENNI ZNIKĄD

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Popielarski Kamil    

2

Owsianka Mateusz

3

Sujkowski Artur

4

Lewandowski Patryk

5

Kamiński Dawid

6

Tokarczyk Michał

              

 

Drużyna:  BARTBO

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Bartycha Piotr    

2

Choszczewski Hubert

3

Bącik Paweł

4

Golonka Jarosław

5

Golonka Krzysztof

6

Gontarz Dawid

7

Stępień Karol

8

Wilamowski Marcin

9

Soroka Marcin

10

Krupa Bartosz

 

11

Cichocki Maciej

12

Pabijanek Grzegorz

 

              

 

 

Drużyna: GANANCIA

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Podlewski Wojciech      

2

Podlewski Sebastian

3

Rucki Maciej

4

Kalisz Kamil

5

Gosik Adam

6

Wołoszczuk Przemysław

7

Kowalski Adrian

8

Szymański Dariusz

 

        

Drużyna: ZBIERANINA

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Radziszewski Tomasz     

2

Radziszewski Kamil

3

Radziszewski Mariusz

4

Artemniak Marcin

5

Czapliński Arkadiusz

6

Homza Janusz

7

Łuba Sebastian

8

Małachowski Przemysław

9

Matusiak Grzegorz

10

Matusiak Michał

11

Trzciński Krzysztof

12

Zieliński Dariusz

 

Drużyna: DŻOJS BOYS

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Brdak Mateusz 

2

Brdak Wojciech

3

Woronecki Artur

4

Pawełczyk Patryk

5

Rakowski Marek

6

Skirzewski Kuba

7

Szostak Krzysztof

8

Kalinowski Krzysztof

9

Czapliński Marek

10

Ruść Łukasz

11

Len Kamil

 

          

Drużyna: KONKRET TEAM

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Śniadach Mateusz 

2

Trzciński Michał

3

Świercz Mateusz

4

Świercz Tomasz

5

Jarmowski Krystian

6

Polucha Wojciech

7

Kraiński Kuba


komentarze (6) malina: ale będzie rywalizacja, :D dodaj komentarz autor:gosiaq edycja:gres

                             

 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski