login:

hasło:

zaloguj   |   rejestracja


Zapraszamy do galerii zdjęć "Łukta Dawniej".

9 Stycznia 2011, godz: 20:10

Wyniki meczów


 

Wyniki meczów rozegranych 9 stycznia 2011


Lp. mecz wynik
1.  DŻOJS BOYS VS PRS 7:2
2. BARTBO
VS GREEN TEAM
13:3
3. BEZIMIENNI ZNIKĄD
VS ZBIERANINA 
5:17
4. GANANCIA   VS MONAR MOSTKOWO
5:12
5. FLORYDA
VS PROSPER
10:6
6. AMNESIA VS  KONKRET TEAM 3:13

KMZ KABAJASHI - pauza


komentarze (1) kibic: żałosne jest jak patrzy się na zachowanie sędziego, który sędziuje "pod swoich" ; ]. Dzisiaj chłopak trzymał gościa za nogę w meczu Bartbo vs Green Team i nie dostał kartki, minut,jeszcze w dodatku pilka nie byla przeciwnika a tego winnego, a inny z tego miejsca dostaje kartki, minuty, troche ogarnięcia, zdecydowanie ; ] dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

3 Stycznia 2011, godz: 11:17

Wyniki meczów


 

Wyniki meczów rozegranych 5 stycznia 2011


Lp. mecz wynik
1. FLORYDA
VS ZBIERANINA  4:17 
2. KONKRET TEAM
VS PROSPER 
15:9
3. DŻOJS BOYS
VS MONAR MOSTKOWO
11:6
4. AMNESIA 
 VS KMZ KABAJASHI
3:19
5. BEZIMIENNI ZNIKĄD
VS GANANCIA
5:10
6. BARTBO VS PRS
5:13

komentarze (9) franca: lala jeden ci nie wszedł. w nowym roku widac ze druzyny spokorniały nie wydaje wam sie ???/ dodaj komentarz autor:gres edycja:gosiaq

31 Grudnia 2010, godz: 12:15

Wyniki meczów


 

Wyniki meczów rozegranych  2 stycznia 2010


Lp. mecz wynik
1.          MONAR MOSTKOWO  VS PRS    
 3:11
2.                               BARTBO
VS KMZ KABAJASHI
  
0:25
3.                  KONKRET TEAM
VS ZBIERANINA
  
7:11
4.             BEZIMIENNI ZNIKĄD
VS FLORYDA 
4:9
5.                               AMNESIA
VS GREEN TEAM

 8:12 
6.                        DŻOJS BOYS
VS PROSPER

22:2

komentarze (9) michal: Umiemy przegrywać ;]

Ale sprawiedliwie :) a nie przez jakieś przekręty ;]
pozdro ..
dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

29 Grudnia 2010, godz: 16:17

Wyniki meczów


 

Wyniki meczów rozegranych  29 grudnia 2010


Lp. mecz wynik
1.   AMNESIA  VS PROSPER
6:10
2. GREEN TEAM
VS PRS 
11:14
3. BEZIMIENNI ZNIKĄD
VS MONAR MOSTKOWO  3:8
4. BARTBO VS KONKRET TEAM 12:5
5. DŻOJS BOYS VS ZBIERANINA 10:8
6. GANANCIA VS KMZ KABAJASHI 6:26 

komentarze (9) kibic: powiedzmy szczeze, sedzia ma swoje typy pod ktorych sedziuje ; ) dodaj komentarz autor:gosiaq edycja:gres

22 Grudnia 2010, godz: 21:31

Wyniki meczów


 

Wyniki meczów rozegranych 22 grudnia 2010


Lp. mecz wynik
1. PRS 
VS GANANCIA 5:5
2. GREEN TEAM
VS PROSPER 
14:9
3. KMZ KABAJASHI
VS ZBIERANINA
23:6
4. AMNESIA 
 VS FLORYDA
3:5
5. BARTBO
VS MONAR MOSTKOWO 2:21
6. BEZIMIENNI ZNIKĄD VS KONKRET TEAM
5:14

komentarze (1) franca: ruszyła maszyna bedzie ogien dodaj komentarz autor:malina edycja:malina

19 Grudnia 2010, godz: 20:49

Wyniki meczów


Wyniki meczów rozegranych 19 grudnia 2010


Lp. mecz wynik
1. BARTBO
VS FLORYDA 9:6
2. AMNESIA VS DŻOJS BOYS 
5:14 
3. PRS VS KMZ KABAJASHI
5:14
4. MONAR MOSTKOWO
VS ZBIERANINA
10:10
5. GANANCIA
VS PROSPER 7:7
6. GREEN TEAM VS KONKRET TEAM
8:11

komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gosiaq

15 Grudnia 2010, godz: 22:14

Wyniki meczów


Wyniki meczów rozegranych 15 grudnia 2010


Lp. mecz wynik
1. FLORYDA
VS GREEN TEAM 4:9
2. KONKRET TEAM VS PRS
11:6
3. DŻOJS BOYS VS GANANCIA 25:4 
4. PROSPER
VS ZBIERANINA 5:17 
5. AMNESIA 
VS BEZIMIENNI ZNIKĄD  14:3
6. KMZ KABAJASHI VS MONAR MOSTKOWO 12:4

komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

12 Grudnia 2010, godz: 21:21

Wyniki meczów


Wyniki meczów rozegranych 12 grudnia 2010


Lp. mecz wynik
1. BARTBO  VS BEZIMIENNI ZNIKĄD
8:6 
2. GANANCIA VS GREEN TEAM
3:17
3. MONAR MOSTKOWO VS PROSPER 8:10 
4. DŻOJS BOJS  VS FLORYDA 8:5
5. KMZ KABAJASHI
VS KONKRET TEAM
7:7
6. PRS VS ZBIERANINA 10:9

komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gosiaq edycja:gres

8 Grudnia 2010, godz: 22:24

Wyniki meczów


Wyniki meczów rozegranych 8 grudnia 2010


Lp. mecz wynik
1. BEZIMIENNI ZNIKĄD VS DŻOJS BOYS 3:20
2. FLORYDA VS GANANCIA 6:4
3. GREEN TEAM VS KMZ KABAJASHI 12:21
4. AMNESIA VS BARTBO 6:8
5. KONKRET TEAM VS MONAR MOSTKOWO 20:4
6. PROSPER VS PRS 8:10

komentarze (5) kontkret: MAMY MOC ;) dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

8 Grudnia 2010, godz: 21:22

Przypomnienie!


logo

 

 

 

Przypominamy, że wstęp na ligę kosztuje:

 

Uczniowie PODSTAWÓWKA i GIMNAZJUM - 1 zł

POZOSTALI KIBICE - 1,50 zł

 

Gracze - wstęp wolny


komentarze (4) malina: A co ma piernik do wiatraka? dodaj komentarz autor:malina edycja:malina

8 Grudnia 2010, godz: 18:12

Kalendarz rozgrywek I rundy


 

 

Halowa Liga Piłki Nożnej Drużyn Czteroosobowych
w sezonie 2010/2011

Lp. drużyna
1. AMNESIA
2. BARTBO
3.  BEZIMIENNI ZNIKĄD
4. DŻOJS BOYS
5. FLORYDA
6. GANANCIA
7. GREEN TEAM
8. KMZ KABAJASHI
9. KONKRET TEAM
10. MONAR MOSTKOWO
11. PROSPER
12. PRS
13. ZBIERANINA

 

 

Kalendarz rozgrywek I rundy

Uwaga zmiana godz. meczów w niedziele

 

Godziny

meczów

 

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

XI

 Data  / dzień tygodnia

8.12

 

Ś

12.12

 

N

15.12

 

Ś

19.12

 

N

22.12

 

Ś

29.12

 

Ś

2.01

 

N

5.01

 

Ś

9.01

 

N

12.01

 

Ś

16.01

 

N

 

19.01

 

Ś

23.01

 

N

Ś

N

1700

1530

3-4

 

2-3

5-7

2-5

12-6

1-11

10-12

5-13

4-12

6-13

3-11

1-6

4-9

1735

1605

5-6

 

6-7

9-12

1-4

7-11

7-12

2-8

9-11

2-7

1-10

1-12

7-10

2-6

1810

1640

7-8

 

10-11

4-6

12-8

8-13

3-10

9-13

4-10

3-13

5-12

2-4

5-9

3-7

1845

1715

1-2

 

4-5

11-13

10-13

1-5

2-9

3-5

1-8

6-10

3-8

8-5

4-8

1-13

1920

1750

9-10

 

8-9

1-3

6-11

2-10

4-13

1-7

3-6

5-11

2-11

7-13

3-12

8-11

1955

1825

11-12

 

12-13

8-10

7-9

3-9

6-8

4-11

2-12

1-9

4-7

9-6

2-13

5-10

pauzy

13

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12


komentarze (2) gres: Też coś takiego słyszałem jednak czekam na informację oficjalną od Pani Piotrak. dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

7 Grudnia 2010, godz: 10:49

Plan rozgrywek na środę 8 grudnia 2010


 

Plan rozgrywek na środę

8 grudnia 2010

Lp. godz. spotkanie
1 1700 BEZIMIENNI  ZNIKĄD VS DŻOJS BOYS
2 1735 FLORYDA VS GANANCIA
3 1810 GREEN TEAM VS KMZ KABAJASHI
4 1845 AMNESIA VS BARTBO
5 1920 KONKRET TEAM VS MONAR MOSTKOWO
6 1955 PROSPER VS PRS

 

Drużyna  ZBIERANINA - pauza


komentarze (9) gosiaq: widzę, masz jakieś problemy :D to olać to, zdjęć nie będzie ! ;) dodaj komentarz autor:gres edycja:gres

5 Grudnia 2010, godz: 20:17

Halowa Liga Piłki Nożnej


Skład imienny drużyn

biorących udział w rozgrywkach

Halowej Ligi Piłki Nożnej Drużyn Czteroosobowych

w sezonie 2010/2011

 

 

Drużyny (alfabetycznie)

 

Lp. Drużyna
1 AMNESIA
2 BARTBO
3  BEZIMIENNI ZNIKĄD
4 DŻOJS BOYS
5  FLORYDA
6 GANANCIA
7 GREEN TEAM
8 KMZ KABAJASHI
9 KONKRET TEAM
10  MONAR MOSTKOWO
11 PROSPER
12 PRS
13 ZBIERANINA


        

Drużyna: PROSPER

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Kowalski Andrzej

2

Krupiński Andrzej

 

3

Kowalski Ariel

 

4

Kowalski Arkadiusz

 

5

Kowalski Krzysztof

 

6

Nadolny Mariusz

 

7

Czapliński Tomasz

 

8

Pierza Rafał

 

9

Szczukowski Rafał

 

        

          

Drużyna: AMNESIA

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Toński Tomasz 

2

Brdak Marcin

3

Makowski Paweł

4

Kruk Mariusz

5

Góralski Łukasz

6

Pyrzanowski Rafał

7

Maetzing Michał

8

Otręba Ariel

 

 

Drużyna: FLORYDA

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Bączaj  Michał        

2

Bączaj Ryszard

3

Łukaszewski Marcin

4

Młodziejewski Marcin

5

Drozdowski Remigiusz

6

Safaryn Jakub

7

Sakowicz Kamil

8

Langowski Krzysztof

9

Płatek Marcin

10

Kasprzyk Łukasz

 

   

          

 

Drużyna:  PRS

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Warzyński Bartłomiej

2

Malinowski Maciej

3

Malinowski Marek

4

Malinowski Piotr

5

Warzyński Marcin

6

Kotyrba Daniel

7

Brdak Michał

8

Szostak Michał

9

Samociuk Krzysztof

10

Podralski Marek

 

 

.

 

Drużyna: KMZ KABAJASHI

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Florkowski Krzysztof

2

Artemniak Sławomir

3

Dmochewicz Karol

4

Kaczówka Robert

5

Kur Michał

6

Langowski Paweł

7

Piotrak Mateusz

8

Ziemianek Tomasz

        

          

 

Drużyna: GREEN TEAM

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Choduń Przemysław

2

Zaborowski Marcin

3

Puch Damian

4

Puch Zbigniew

5

Palmowski Dawid

6

Rusinkowski Sebastian

7

Gędzior Arkadiusz

8

Choduń Tomasz

9

Michalski Mateusz

10

Rusinkowski Mateusz

 

        

          .

 

Drużyna: MONAR MOSTKOWO

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Głażewski Łukasz

2

Skirca Marcin      

3

Skirca Paweł

4

Bulkowski Jerzy

5

Matusiak Łukasz

6

Rawski Robert

7

Jeziorski Mateusz

8

Kowalski Dawid

9

Chudzik Łukasz

        

          

 

Drużyna: BEZIMIENNI ZNIKĄD

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Popielarski Kamil    

2

Owsianka Mateusz

3

Sujkowski Artur

4

Lewandowski Patryk

5

Kamiński Dawid

6

Tokarczyk Michał

              

 

Drużyna:  BARTBO

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Bartycha Piotr    

2

Choszczewski Hubert

3

Bącik Paweł

4

Golonka Jarosław

5

Golonka Krzysztof

6

Gontarz Dawid

7

Stępień Karol

8

Wilamowski Marcin

9

Soroka Marcin

10

Krupa Bartosz

 

11

Cichocki Maciej

12

Pabijanek Grzegorz

 

              

 

 

Drużyna: GANANCIA

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Podlewski Wojciech      

2

Podlewski Sebastian

3

Rucki Maciej

4

Kalisz Kamil

5

Gosik Adam

6

Wołoszczuk Przemysław

7

Kowalski Adrian

8

Szymański Dariusz

 

        

Drużyna: ZBIERANINA

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Radziszewski Tomasz     

2

Radziszewski Kamil

3

Radziszewski Mariusz

4

Artemniak Marcin

5

Czapliński Arkadiusz

6

Homza Janusz

7

Łuba Sebastian

8

Małachowski Przemysław

9

Matusiak Grzegorz

10

Matusiak Michał

11

Trzciński Krzysztof

12

Zieliński Dariusz

 

Drużyna: DŻOJS BOYS

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Brdak Mateusz 

2

Brdak Wojciech

3

Woronecki Artur

4

Pawełczyk Patryk

5

Rakowski Marek

6

Skirzewski Kuba

7

Szostak Krzysztof

8

Kalinowski Krzysztof

9

Czapliński Marek

10

Ruść Łukasz

11

Len Kamil

 

          

Drużyna: KONKRET TEAM

lp

Nazwisko i imię zawodnika

1

Śniadach Mateusz 

2

Trzciński Michał

3

Świercz Mateusz

4

Świercz Tomasz

5

Jarmowski Krystian

6

Polucha Wojciech

7

Kraiński Kuba


komentarze (6) malina: ale będzie rywalizacja, :D dodaj komentarz autor:gosiaq edycja:gres

23 Listopada 2010, godz: 21:06

PIŁKARZ ROKU


Rozpoczął się 50. Plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa

 

W tym plebiscycie, w kategorii PIŁKARZ ROKU wśród kandydatów znajduje się piłkarz WARMIAKA ŁUKTA

PRZEMYSŁAW MAŁACHOWSKI

 

 

Jak głosować? Za pomocą sms-ów! Kod naszego kandydata to: OLSPP.73

 

I najważniejsze: SMS-y można wysyłać do 16 lutego 2011 roku na numer 7268. Koszt pojedynczego SMS-a to 2 zł plus VAT. Jak zwykle, każdy uczestnik plebiscytu może oddać dowolną liczbę głosów. Wyniki jubileuszowego plebiscytu będzie ogłoszony 26 lutego na tradycyjnym Balu Sportowca.


Wysyłając sms-a zwiększamy swoją szansę do zdobycia skutera honda.

 

Konkurencja jest bardzo duża, gdyż wystartowało 146 piłkarzy.

 

Zagłosujmy na naszego zawodnika!

aaa


komentarze (6) eeee: Przemka nie znac....od juz kilka dobrych lat gra :D gratki dodaj komentarz autor:malina

8 Listopada 2010, godz: 19:50

Zakończenie rundy jesiennej


Liga okręgowa 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska II

 

Zakończenie rundy jesiennej.               

                                                

 

Warmiak Łukta zakończył rundę jesienną pięknym wynikiem 4:2 w meczu z Orłem Janowiec Kościelny. Miejmy nadzieję, że podopieczni Mirosława Romanowskiego wrócą również z taką samą kondycją po zimie. Piłkarze na koniec podziękowali kibicom słowami: "Dzięki Panowie".

Warmiak znajduje się obecnie na 3 miejscu ( przed Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie, do którego brakuje 3 pkt. oraz przed MGKS Tolkmicko, do którego brakuje 9 pkt.)

 

Zostało nam tylko czekać z niecierpliwością na kolejne mecze, które odbędą się dopiero na wiosnę.

 

źródło - 90minut.pl


komentarze (0) Brak dodaj komentarz autor:gosiaq edycja:gosiaq

                                      
                                      
                                      
        

 


copyright © lukta-city.pl
autor: Grzegorz Malinowski